18 sep 2025

RICK

Ontdek jouw creatieve uitlaatklep tijdens de Proefles 10-daagse

Laad je batterij op en krijg nieuwe creatieve energie tijdens de gratis Proefles 10-daagse van RICK. Van 1 t/m 11 oktober kunnen kinderen en volwassenen tien dagen lang op diverse locaties in Weert, Stramproy, Nederweert en Budel kennismaken met uiteenlopende kunstdisciplines: van edelsmeden tot toneel en van pilates tot muziek maken in een band.

Ontdek jouw creatieve energie

Tien dagen gratis proeflessen

Laad je batterij op en krijg nieuwe creatieve energie tijdens de gratis Proefles 10-daagse van RICK. Van 1 t/m 11 oktober kunnen kinderen en volwassenen tien dagen lang op diverse locaties in Weert, Stramproy, Nederweert en Budel kennismaken met uiteenlopende kunstdisciplines: van edelsmeden tot toneel en van pilates tot muziek maken in een band.

Besteed je me-time creatief!

Steeds meer mensen vullen hun kostbare vrije tijd bewust in. Weg van schermen om tot rust te komen. Met voldoende prikkels om jezelf verder te ontwikkelen. Creatief bezig zijn helpt om los te komen van de waan van de dag. Uit je hoofd. Een moment van ontspanning en gerichte focus. Met de Proefles 10-daagse ontdek je jouw talent. Doe nieuwe interesses op door dingen uit te proberen die je nog nooit hebt gedaan. Binnen een korte tijd proef je van verschillende kunstdisciplines.

Praktische informatie

  • Tijdens de Proefles 10-daagse kun je gratis meerdere proeflessen volgen. Er zijn een beperkt aantal plekken per proefles beschikbaar. Mocht de gekozen les tijdens de Proefles 10-daagse vol zijn, dan ontvang je van ons een alternatieve datum (onder voorbehoud van mogelijkheid tot plaatsing). We sturen je een definitieve bevestiging toe met datum en tijd van jouw gekozen proefles. Houd daarvoor ook de map ‘Ongewenste mail’ in de gaten.
  • Na de proefles kun je beslissen of je verder wilt met de cursus. Hiervoor ontvang je een inschrijfformulier; of schrijf je via onze website in.
  • Een no-show wordt niet gewaardeerd. Ben je verhinderd? Meld je dan af. Een eventuele wijziging in datum of tijd kun je afstemmen met onze cursistenadministratie.
  • Voor vragen of opmerkingen kun je contact opnemen via info@rickraakt.nl.

De aanmeldperiode is inmiddels gesloten.

Ook interessant

docent en leerling werken samen aan keramiekstuk

17 apr 2026

Beeldende kunst

Cursisten RICK exposeren keramiekwerk bij Museum W in stijl van Chris Rijk

Van 2 juni t/m 28 juni presenteren cursisten van RICK hun keramische werken in de stijl van kunstenaar Chris Rijk in Museum W.

Lees meer
wandkleed - project Draden van ons Nederlandse slavernijverleden

17 apr 2026

In de wijk RICK

RICK en Museum W nodigen Limburgers uit mee te werken aan monumentaal wandkleed

RICK en Museum W bundelen hun krachten voor het landelijke project Draden van ons Nederlandse slavernijverleden. In mei en juni kun je in Weert zelf meewerken aan een indrukwekkend wandkleed.

Lees meer
Toby vertelt - theater - hallo ik heb een trauma

14 apr 2026

Theater

Toneelleerling Toby vertelt zijn verhaal op televisie

Toneelleerling Toby is op zondag 17 mei om 19:20 uur te zien in de serie Hallo, ik heb een trauma op ZAPP/NPO3.

Lees meer
Toos - 90 - beeldhouwen

07 apr 2026

Beeldende kunst

Cursiste Toos viert bijzondere verjaardag bij RICK

Op 1 april vierde Toos haar 90e verjaardag. Een bijzondere mijlpaal, maar minstens zo bijzonder is het feit dat zij al ruim drie decennia actief is als cursiste beeldhouwen én keramiek bij RICK.

Lees meer